Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Jak wybrać odpowiednią kamerę monitoringu? Wskazówki i porady. Rozdzielczość i jakość obrazu Jednym z najważniejszych czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze kamery monitoringu, jest rozdzielczość i jakość obrazu. Im wyższa rozdzielczość, tym bardziej szczegółowy i wyraźny będzie obraz. Dlatego najlepiej wybrać kamerę z co najmniej rozdzielczością HD, czyli 720p. Jednakże, dla uzyskania jeszcze lepszej jakości obrazu, warto zdecydować się na kamerę Full HD (1080p) lub nawet 4K.  
W dzisiejszych czasach monitoring stał się bardzo popularnym narzędziem w zapewnianiu bezpieczeństwa, zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych. Jednakże, wiele osób zadaje sobie pytanie, czy potrzebne jest pozwolenie na monitoring. W tym artykule przedstawimy informacje na temat wymagań prawnych dotyczących monitoringu.
Kamery IP są coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach i zastępują tradycyjne kamery analogowe. Jednym z głównych powodów, dla których kamery IP są tak popularne, jest fakt, że umożliwiają one zdalny dostęp do obrazów z dowolnego miejsca na świecie. Jednakże, wiele osób zastanawia się, czy do kamer IP potrzebny jest internet. W tym artykule omówimy ten temat i udzielimy na niego odpowiedzi.
Jedną z większych możliwości oferowanych przez urządzenia i systemy kontroli dostępu, jest możliwość zmiany kodu autoryzacyjnego. Kod ten służy pracownikom do wchodzenia do budynku – do jednej, kilku lub wszystkich stref. Duże zasoby konfiguracji, jakie oferują urządzenia kontroli dostępu, pozwalają ustawić nawet kilkaset kodów dla różnych osób. Jak często należy jednak kody zmieniać? Są dwa zdania na ten temat. Warto opowiedzieć się po stronie jednego z nich, zanim zdecydują się Państwo na montaż kontroli dostępu .
Monitoring sieciowy jest dziś w firmach najczęściej stosowany. Warto w związku z tym przyjrzeć mu się nieco bliżej. I tak zacznijmy od tego, że zadania sieciowego systemu monitoringu są identyczne, jak systemu analogowego i sprowadzają się do przesyłania obrazu z kamer w czasie rzeczywistym i jednocześnie jego nagrywania. Różnica polega jednak na sposobie transmisji sygnału, gdyż w kamerach IP obraz przesyłany jest w formie pakietów danych w sieciach IP.
Poszukujesz kamery na rower z wygodnym systemem mocowania oraz z możliwością rejestracji wideo w jakości Full HD? Oczekujesz od niej funkcjonalności na poziomie najbardziej prestiżowych kamer sportowych GoPro i Contour? Jeśli tak to propozycją dla Ciebie może być nowa kamera sportowa na rower marki LC Security w wersji LC-PROWL 501 .
Postanowiliśmy przetestować jedną z najnowszych propozycji marki LC Security na prowadzenie całodobowego nadzoru wideo w środowisku zewnętrznym. Jest nią kamera sieciowa LC-155-IP, która jak zapowiada producent, niezawodnie pracuje w obecności wody, kurzu i zmiennych temperatur, a także zapewnia prawidłową reprodukcję obserwowanej sceny podczas pracy w każdych warunkach oświetleniowych.
LC-600C LC Security to ekonomiczna, efektywna i funkcjonalna kamera do samochodu z rejestratorem, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwala na dokładną rejestrację wideo tego, co aktualnie dzieje się na drodze. Na jej wyposażeniu znajdziemy wszystko to, czego oczekuje się od profesjonalnych czarnych skrzynek samochodowym. W pierwszej kolejności należy wyróżnić doskonałą jakość nagrań wideo. Kamera samochodowa LC-600C pozwala bowiem na filmowanie zdarzeń drogowych w jakości Full HD (z dźwiękiem), dzięki czemu możemy uzyskać niepodważalne materiały dowodowe, które następnie z powodzeniem możemy wykorzystać w sytuacjach spornych z ubezpieczycielem czy w trakcie rozprawy sądowej.
Miniaturowa kamera WiFi LC-GO to niedrogie lecz skuteczne w działaniu urządzenie do nadzoru wideo, które obsługuje się za pomocą smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym IOS (iPhone, iPad) lub Android. Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom pole zastosowania kamery bezprzewodowej IP LC-GO jest bardzo duże. Z powodzeniem możemy ją wykorzystać jako elektroniczną nianię czy kamerę do monitoringu wideo domów, biur, sklepów. Doskonale sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których konieczny jest zdalny podgląd obrazu za pomocą urządzeń mobilnych.
Poszukujesz kamery, która pozwoli Ci w łatwy sposób zbudować system nadzoru wideo dla domu lub biura? Chcesz mieć zawsze dostęp do podglądu obrazu z kamery, niezależnie od tego gdzie się w danej chwili znajdujesz? Jeśli tak, to jedną z ciekawszych propozycji dla Ciebie może być kamera bezprzewodowa GSM z serii LC-173G, która wyróżnia imponująca funkcjonalność, łatwy montaż w dowolnym miejscu oraz szybka i bezproblemowa konfiguracja.
Profesjonalne instalacje telewizji dozorowej coraz częściej są wzbogacane o miniaturowe kamery do monitoringu wideo, których głównym zadaniem jest dyskretne obserwowanie wybranych obszarów. Ze względu na możliwość prowadzenia nadzoru wideo z ukrycia, kamery przemysłowe tego typu rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w prostych, jak i zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej dla biur, domów, sklepów, kantorów, itp.
Z przyjemnością prezentujemy kamerę sportową LC-HD10, która charakteryzuje się niezwykle przystępną ceną, możliwością pracy pod wodą na głębokości do 20 m oraz doskonałej jakości obrazem, dzięki któremu możemy uchwycić każdy szczegół naszych sportowych wyczynów. Ze względu na solidną konstrukcję, kamera sportowa LC-HD10 jest szczególnie polecana do sportów ekstremalnych oraz do filmowania w trudnych warunkach atmosferycznych.
Systemy monitoringu wizyjnego IP cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród odbiorców instytucjonalnych, jak i osób prywatnych. Monitoring IP wewnętrzny jest powszechnie stosowany w domach jednorodzinnych jako system służący do obserwowania dziecka czy też jego opiekunki, podczas gdy my jesteśmy w pracy lub załatwiamy ważne sprawy.
LC-358 IP LC Security to kamera sieciowa wewnętrzna do monitoringu wizyjnego CCTV IP, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz odpowiednio przemyślanej konstrukcji, doskonale nadaje się do budowy wymagających systemów telewizji dozorowej IP dla biur, firm, placówek edukacyjnych oraz sklepów. Wyposażona w solidną obudowę o niewielkich rozmiarach, doskonale nadaje się do prowadzenia dyskretnej obserwacji oraz do montażu w miejscach, gdzie kamery telewizji przemysłowej są narażone na uszkodzenia.
Jeśli poszukujesz funkcjonalnej kamery IP do monitoringu biura , która dodatkowo będzie oferowała szczegółowy obraz w wysokiej rozdzielczości, to kamera IP LC-450 marki LC Security z całą pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie. Kamera sieciowa LC-450 pozwala bowiem na budowę niezwykle skutecznych systemów nadzoru wideo, w których obserwacja prowadzona jest przez 24 godziny na dobę, z kolei bardzo szczegółowy obraz pozwala na wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.
Potrzebujesz kamery sportowej, która będzie bezawaryjnie pracować zarówno latem i zimą? Oczekujesz od niej wysokiej jakości obrazu oraz możliwości rejestracji dźwięku? Jeśli tak to kamera do sportów ekstremalnych LC-HD11 jest urządzeniem, które z całą pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie.
Kamery do nurkowania z maską to idealna propozycja dla każdego miłośnika podwodnych eskapad, który każdą chwilę spędzoną pod wodą chce uwiecznić na wysokiej jakości filmach lub zdjęciach. Kamera podwodna z maską do nurkowania to gotowy zestaw, który od razu po wyjęciu z opakowania jest gotowy do użycia pod wodą.
Kamery telewizji przemysłowej, w tym kamery IP coraz częściej są wykorzystywane do monitoringu wizyjnego kiosku. Do zabezpieczenia tego typu obiektu wystarczy zainstalować jedną kamerę wewnętrzną, najlepiej w obudowie kopułkowej i z obiektywem o szerokim kącie widzenia. Idealnie sprawdzi się tu kamera sieciowa LC-613 firmy LC Security, która charakteryzuje się rewelacyjną jakością dostarczanego obrazu, bardzo wysoką funkcjonalnością i co ważniejsze ceną, przystępną dla każdego użytkownika.
Firma LC Security, słynąca z produkcji wysokiej klasy urządzeń CCTV w przystępnej cenie, wprowadziła do oferty nowe kamery zintegrowane IP w wersji LC-626 (łączność bezprzewodowa o zasięgu do 100 m), które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, pozwalają na budowę niezawodnych i skutecznych instalacji CCTV IP na zewnątrz budynków.
Prezentujemy funkcjonalną kamerę sieciową do zastosowań zewnętrznych, która charakteryzuje się atrakcyjną ceną oraz dobrymi parametrami technicznymi. Mowa o kamerze zewnętrznej z serii IC-9000 EDIMAX, która została zaprojektowana z myślą o prowadzeniu nadzoru wideo na zewnątrz domów i sklepów.
Prezentujemy nową kamerę sieciową firmy EDIMAX z serii IC-7000PTn v3, będącą doskonałym połączeniem funkcjonalności, wysokiej jakości dostarczanego obrazu oraz atrakcyjnej ceny. Ze względu na swoje właściwości użytkowe kamera sieciowa IC-7000PTn v3 jest zalecana do budowy instalacji nadzoru wideo dla domów, biur i sklepów.
LC 15-CD51HB to przystępne cenowo kamery obrotowe , umożliwiające budowę efektywnych systemów nadzoru wideo pracujących w trybie całodobowym. Kamery obrotowe z serii LC 15-CD51HB oferują funkcję Dzień/Noc, dzięki czemu samodzielnie dostosowują tryb pracy (kolorowy / czarno-biały) do panujących warunków oświetleniowych. Ponadto mechaniczny filtr podczerwieni umożliwia współpracę z zewnętrznym reflektorem IR LED.
AXIS Q1604-E to najwyższej klasy zewnętrzne kamery sieciowe , wyposażone w obudowę o stopniu ochrony IP66 (NEMA 4X) z uchwytem ściennym oraz osłoną przeciwsłoneczną, co zapewnia podwyższoną odporność na działanie pyłu, deszczu, śniegu i słońca oraz umożliwia pracę w temperaturach od -40°C do 50°C. Oczywiście możliwość niezawodnej pracy w środowisku zewnętrznym to nie jedyna zaleta kamery IP z serii AXIS Q1604-E.
FD7141 to profesjonalne kamery Vivotek , które konstrukcyjnie zostały przystosowane do pracy w środowisku zewnętrznym oraz w zmiennych warunkach oświetleniowych (monitoring całodobowy). Kamery sieciowe w wersji FD7141 mogą efektywnie pracować w trudnych warunkach pogodowych, ponieważ posiadają wandalo- i wodoodporną obudowę (norma IP66) z wbudowaną grzałką i wentylatorem, które zapewniają odpowiednie środowisko pracy dla kamery.
Firma CTR Partner to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem i montażem elektroniki alarmowej, oferująca kompleksowe wykonawstwo systemów elektronicznych zabezpieczeń. Fundamentem oferty firmy CTR Partner jest montaż kamer Warszawa oraz dystrybucja profesjonalnych urządzeń, umożliwiających budowę skutecznych w działaniu systemów zabezpieczeń (monitoring wizyjny, systemy alarmowe, kontrola dostępu i czasu pracy).
FD7131 VIVOTEK to wewnętrzna kamera kopułkowa IP z nowoczesnym chipsetem VVTK-100SoC, wbudowaną czujką ruchu PIR (105,1 - 53 stopnie), diodami oświetlającymi teren białym światłem, dwukierunkową komunikacją audio (możliwość prowadzenia nasłuchu otoczenia) oraz opcją zasilania PoE. Idealna propozycja na budowę niedrogiej instalacji nadzoru wideo IP dla małego biznesu oraz punktów handlu detalicznego.
4-kanałowy rejestrator AVC760 / CPD560 to obecnie najpopularniejszy rejestrator w swojej klasie. Dzięki odpowiedniemu połączeniu jakości, funkcjonalności i ceny model AVC760 / CPD560 jest najczęściej stosowanym rejestratorem w monitoringu, takich miejsc jak: domy, sklepy, biura, firmy, puby, itd.
XQ1600 to profesjonalny rejestrator przemysłowy, oferujący cyfrowej jakości zapis wizji i fonii. Model XQ1600 posiada 16 wejść wideo oraz 8 wejść audio. Sygnał wideo rejestrowany jest z łączną prędkością 400fps, co w przełożeniu na jedną kamerę daje nam prędkość zapisu na poziomie 25 klatek na sekundę.
Wysokiej klasy kamera kopułkowa Dzień/Noc z serii SCD-2080P Samsung to produkt stworzony z myślą o użytkownikach, którzy od urządzeń tego typu wymagają zarówno wysokiej jakości generowanego obrazu, jak i odpowiedniej funkcjonalności. Kamera kopułkowa w wersji SCD-2080P jest rozwiązaniem kompletnym, ponieważ pozwala na prawidłową pracę w wymiarze całodobowym (funkcja Dzień/Noc z mechanicznie odwianym filtrem podczerwieni), a dostarczany przez nią obraz umożliwia wideoweryfikację osób, obiektów i zdarzeń alarmowych.
ACM-4001 ACTi to zaawansowana technicznie kamera IP, której wewnętrzna konstrukcja zapewnia nie tylko prawidłowe odwzorowanie obrazu, ale także niezwykle skuteczną pracę w sieci komputerowej z protokołem TCP/IP. Zintegrowana kamera IP ACM-4001 firmy ACTi pozwala na wygenerowanie bardzo czystego, ostrego i co najważniejsze bogatego w szczegóły obrazu kolorowego w rozdzielczości VGA 640x480, który następnie może być przekazywany do sieci TCP/IP z prędkością do 30 klatek na sekundę.
Kamera wandaloodporna LC-312D1 firmy LC Security została stworzona na potrzeby wymagających instalacji telewizji przemysłowej, w których od urządzeń wizyjnych wymaga się podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz na przenikanie wody i kurzu. Kamera przemysłowa LC-312D1 LC Security zapewnia wyrazisty obraz o wysokiej rozdzielczości rzędu 480 linii telewizyjnych.
„ Monitoring hali ” to gotowy zestaw CCTV, który został optymalnie przystosowany do prowadzenia obserwacji w tego typu obiektach. Zestaw „monitoring hali” posiada wszystkie elementy pozwalające na zbudowanie nowoczesnego, całodobowego systemu telewizji przemysłowej.
Profesjonalna kamera CCTV WV-CP480/G z technologią DSP doskonale nadaje się do budowy zaawansowanego monitoringu przemysłowego. Kamery przemysłowe z serii WV-CP480/G marki Panasonic to jedne z najlepszych urządzeń dozorowych w swojej klasie.
WV-CP284E kolorowa kamera dzień/noc z przetwornikiem 1/3 cala (752(H)x582(V), którego pole skanowania wynosi 4,89(H)x3,67(V). Model WV-CP284E jest idealnym połączeniem jakości, funkcjonalności i ceny.
Wyspecjalizowana kamera IP SNC-CS11P Sony to doskonałe rozwiązanie dla wewnętrznych instalacji monitoringu wizyjnego CCTV IP. Kamera IP SNC-CS11P korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań oraz z podzespołów najwyższej klasy, co sprawia, że zapewnia stabilną, efektywną i bezawaryjną pracę.
Kamery IP z serii BL-C1CE stworzono przede wszystkim na potrzeby domowych systemów telewizji przemysłowej, w których transmisja danych odbywa się za pomocą sieci komputerowej IP. Kamera IP BL-C1CE firmy Panasonic została zbudowana na bazie przetwornika 1/4" 320,000 pixel CMOS, który pozwala na wyświetlanie kolorowych obrazów o maksymalnej rozdzielczości 640x480px.
Kamera kopułkowa IP Panasonic z serii WV-NF284 to profesjonalne urządzenie wizyjne, które pozwala na prowadzenie efektywnego nadzoru wizyjnego, z wykorzystaniem sieci komputerowej IP. Kamera IP WV-NF284 posiada na swoim wyposażeniu wiele nowoczesnych funkcji, których zadaniem jest uzyskiwanie obrazów o wysokim poziomie jakości.
Kamera przemysłowa SCC-B2331P Samsung to niezastąpione narzędzie dozorowe w wymagających systemach telewizji przemysłowej. Kamery CCTV z serii SCC-B2331P generują obrazy o najwyższym poziomie jakości w rozdzielczości aż 600 linii telewizyjnych.
CAMSat 2,4GHz Hermetyczny to komplet profesjonalnego nadajnika i odbiornika, przy pomocy którego możemy budować stabilnie działające i efektywne systemy bezprzewodowe monitoringu wizyjnego. Zestaw nadawczo-odbiorczy dzięki hermetycznemu połączeniu anteny z odbiornikiem i nadajnikiem doskonale sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych.
Monitor LCD CCTV - monitory do telewizji przemysłowej, który posiada kineskop przeznaczony do pracy ciągłej i przystosowany do wyświetlania nieruchomego obrazu przez bardzo długi czas. Monitory CCTV są ważnym elementem wszystkich współczesnych systemów telewizji przemysłowej.
LC-SZ46Q to obecnie jedna z najbardziej uniwersalnych kopułkowych kamer przemysłowych, umożliwiająca prowadzenie obserwacji w każdych warunkach. Moduł wewnętrzny kamery LC-SZ46Q został umieszczony w wandaloodpornej obudowie, dzięki czemu może bezawaryjne pracować zarówno w środowisku wewnętrznym jak i zewnętrznym.
SID-460 Samsung Techwin to rodzina profesjonalnych kamer kopułkowych, których właściwości techniczne zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kamery kopułkowe SID-460P zadziwiają swoją funkcjonalnością oraz jakością generowanego obrazu.
LC-254ASD to zaawansowana techniczne kamera kompaktowa firmy LC Security. Kamery przemysłowe z serii LC-254ASD stworzono przede wszystkim z myślą o użytkownikach i systemach telewizji przemysłowej, które wymagają najwyższej jakości obrazu oraz możliwości pracy przy zmiennym oświetleniu obserwowanej sceny.
Panasonic BL-C10CE to nowe kamery sieciowe IP, które przede wszystkim zaskakują swoją funkcjonalnością i atrakcyjną ceną. Prezentowany model został opracowany z myślą o prowadzeniu monitoringu w domu, mieszkaniu oraz biurze.
Funkcjonalna kamera przemysłowa WV-CL934E Panasonic pozwala na stworzenie nowoczesnej instalacji CCTV. Kamery przemysłowe z serii WV-CL934E Panasonic stworzono głównie z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oraz instalacjach monitoringu wizyjnego.
Dinion XF LTC 0495 firmy Bosch wyposażona w nowoczesny przetwornik CCD 1/3, oraz rozdzielczość 540 TVL gwarantuje niezawodność, a także bardzo wysoką jakość przetwarzanego obrazu. Kamera Ltc0495 jest idealna do pracy w dzień i noc, posiada funkcje, która przy słabnącym świetle przełącza się na tryb monochromatyczny.
Profesjonalna kamera CCTV Panasonic w wersji WV-CW380/G to narzędzie wizyjne stworzone na potrzeby nowoczesnych systemów monitoringu przemysłowego. WV-CW380/G jest kamerą zintegrowaną mogącą efektywnie i stabilnie pracować zarówno przy zmiennych warunkach oświetleniowych jak i pogodowych.
WV-CL930/G to kamera CCTV Panasonic z wbudowanym układem DSP. Kamera przemysłowa Panasonic z serii WV-CL930/G została tak skonstruowana aby mogła bezawaryjnie i skutecznie pracować w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych.
Profesjonalna kamera przemysłowa WV-CP280 Panasonic cechuje się zaawansowaną budową oraz bardzo wysoką funkcjonalnością. Producent kamery WV-CP280 zastosował w niej wiele nowoczesnych rozwiązań, dzięki których urządzenie może służyć do monitorowania obiektów w zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej.
Kolorowa kamera WV-CL270 Panasonic posiada przetwornik typu CCD 1/2" z systemem obróbki, który gwarantuje najwyższą jakość obrazu.
WV-CP484E to nowa kamera przemysłowa firmy Panasonic, której konstrukcja opiera się na najnowszych rozwiązaniach z zakresu przetwarzania i analizy obrazów. W urządzeniu zaimplementowano przetwornik obrazu z serii 1/3" (752(H) x 582(V) pikseli), którego podstawową cechą użytkową jest znacznie zwiększony zakres dynamiki.
Kamery przemysłowe z serii WV-CZ352E firmy Panasonic to najwyższej klasy produkty dozorowe, które stworzono głównie z myślą o profesjonalnym monitoringu wizyjnym. Kamery CCTV WV-CZ352E umożliwiają prowadzenie dozoru w trybie całodobowym w podwyższonej rozdzielczości obrazu.
Kamery dzień noc LC-618 ze względu na swoją budowę, parametry techniczne oraz jakość obrazu idealnie nadają się do tworzenia zaawansowanych instalacji monitoringu wizyjnego.
NWC-0800 to kolorowe kamery megapikselowe firmy BOSCH Security Systems. Model NWC-0800 to nie tylko profesjonalne urządzenie wizyjne pracujące w bardzo wysokiej rozdzielczości ale także profesjonalne urządzenie sieciowe.
Hurtownia CCTV . Zewnętrzna kamera wandaloodporna z serii LC-688D firmy LC Security to urządzenie wizyjne pracujące w trybie dzienno-nocnym. Pracę w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych (jaskrawe światło dzienne /półmrok/mrok) umożliwia wysokiej jakości promiennik podczerwieni, który został zbudowany z wysokiej klasy 14 diod IR.
Kamery megapikselowe GV-IPCAM 1.3M w wersji mini mobilnej kopułki to niezwykle funkcjonalne urządzenie wizyjne. Kamery megapikselowe GV-IPCAM 1.3M zostały wyposażone we wstrząsoodporną obudowę, która skutecznie chroni elektronikę przed uderzeniami i uszkodzeniami wynikającymi z pracy w trudnych warunkach.
Kamera CCTV z serii LC-504PB to funkcjonalne narzędzie wizyjne, wytwarzające obrazy w podwyższonej rozdzielczości rzędu 540 linii telewizyjnych. Za generowanie obrazów w tak wysokiej rozdzielczości odpowiedzialny jest profesjonalny przetwornik przemysłowy 1/3" CCD Sony.
LC-9036L to profesjonalna szybkoobrotowa kamera do zastosowań zewnętrznych. Ze względu na swoje parametry techniczne oraz szerokie możliwości kamera LC-9036L z powodzeniem może być stosowana w najbardziej wymagających systemach telewizji przemysłowej.
LC-9027L/C to najwyższej klasy, wewnętrzna kamera szybkoobrotowa, przystosowana do pracy w nowoczesnych i wymagających instalacjach monitoringu wizyjnego. Model LC-9027L/C został skonstruowany z najlepszych na rynku podzespołów, dzięki którym może wytwarzać obrazy w trybie dzień/noc.
Model LC9018L/C to najczęściej wybierana wewnętrzna kamera szybkoobrotowa spośród kamer firmy LC Security. Kamera obrotowa LC9018L/C łączy w sobie wiele nowoczesnych funkcji oraz doskonałą jakość wytwarzanych obrazów.
System szybkiego pozycjonowania z serii UPH-2D10W-50 firmy Bosch to propozycja na prowadzenie obserwacji w najbardziej newralgicznych punktach. Ze względu na parametry techniczne oraz możliwości system szybkiego pozycjonowania doskonale nadaje się do dozorowania rozległych obszarów.
Kamery szybkoobrotowe AutoDome Easy to seria profesjonalnych, zintegrowanych kamer przemysłowych, doskonale sprawdzających się w dyskretnej obserwacji obiektów. Kamery szybkoobrotowe AutoDome Easy zostały skonstruowane na bazie najwyższej jakości podzespołów, gwarantujących długi okres użytkowania oraz bardzo wysoką jakość uzyskiwanych obrazów.
Kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M Dome firmy GeoVision to najlepsza propozycja na dozorowanie najbardziej newralgicznych miejsc. Kamery IP GV-IPCAM 1.3M Dome posiadają wandaloodproną obudowę typu Dome.
Profesjonalne systemy bezpieczeństwa LC Security przedstawiają nową kamerę przemysłową LC-504P. Model LC-504P to niezwykle uniwersalne narzędzie dozorowe. Urządzenie cechuje się fantastycznymi parametrami pracy.
CTR Partner to zespół profesjonalistów z branży CCTV. Firma CTR Partner to przede wszystkim profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie, przekładające się na najwyższą jakość świadczonych usług.
TC2073 to profesjonalne obudowy do kamer przemysłowych przystosowane do zastosowań wewnętrznych. Obudowy do kamer CCTV z serii TC2073 ze względu na bardzo małą masę 1,4 kg doskonale nadają się do montażu w salach konferencyjnych, salach wykładowych oraz windach.
Kamera przemysłowa Bosch LTC 1313 to czarno biała kamera przystosowana do działania w systemach telewizji przemysłowej. Kamera Bosch LTC 1313 gwarantuje wysokiej jakości obraz, którego rozdzielczość może wynosić ponad 380 linii telewizyjnych.
Na dzień dzisiejszy kamery IP podbijają rynek CCTV. Według analityków sektora zabezpieczeń już w najbliższym czasie kamery IP będą częściej kupowanymi urządzeniami wizyjnymi niż kamery analogowe.
Jeżeli budujemy nocny system telewizji przemysłowej koniecznie musimy wyposażyć go w kamery IR . Jednym z czołowych producentów produktów do obserwacji nocnej jakim są kamery IR jest firma LC Security.
Hurtownia kamer CTR PARTNER dostarcza swoim klientom najwyższej jakości kamery przemysłowe, takich producentów jak: LC Security, Bosch Security, Tayama, Yoko oraz GeoVision . Hurtownia kamer CTR PARTNER działa na polskim rynku już od wielu lat i niejednokrotnie przy pomocy oferowanych przez nią kamer przemysłowych powstawały największe w naszym kraju systemy monitoringu przemysłowego.
Urządzenia LC Security lidera polskiego rynku w dziedzinie telewizji dozorowej, są wykorzystywane zarówno przez prywatne firmy jak i do monitoringu wielkich obiektów sportowych. LC Security sprzedaje różnoraki sprzęt dozorowy zaczynając na kamerach przemysłowych, poprzez rejestratory cyfrowe na wymiennych obiektywach kończąc.
Atrapy kamer przemysłowych najczęściej wykorzystywane są do budowy systemów monitoringu oraz odstraszania intruzów na działkach, posesjach prywatnych oraz w sklepach. Atrapy kamer przemysłowych są produkowane zarówno z myślą o montażu zewnętrznym jak i wewnętrznym.
Kamera specjalna LC-502J/3H to obecnie najlepsza propozycja budowy ukrytych systemów obserwacyjnych. Kamera CCTV LC-502J/3H posiada specjalistyczną obudowę w postaci atrapy czujnika ruchu, dzięki czemu urządzenie pozostaje całkowicie niewidoczne i gwarantuje najwyższej jakości dyskretne dozorowanie.
Kamera w okularach to wyjątkowo skuteczne narzędzie inwigilacyjne, umożliwiające prowadzenie dyskretnej obserwacji w miejscach gdzie zastosowanie tradycyjnych kamer szpiegowskich jest niemożliwe. Kamera w okularach to produkt stworzony na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.
Profesjonalna kamera szybkoobrotowa LC-9018L to najwyższej jakości narzędzie dozorowe pracujące w super wysokiej rozdzielczości rzędu 480 linii telewizyjnych. Dualna konstrukcja kamery LC-9018L sprawia, że urządzenie fantastycznie sprawdza się w różnego rodzaju zewnętrznych instalacjach CCTV.
Kamera CCTV LC-302D to uniwersalne rozwiązanie pozwalające na monitoring w zmiennych i trudnych warunkach oświetleniowych. Wysoka jakość przetwornika CCD oraz wbudowany reflektor podczerwieni zapewniają stabilną pracę kamery LC-302D w każdych warunkach oświetleniowych.
LC-302D/4S to dualna kamera przemysłowa z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni. Model LC-302D/4S został zaprojektowany na bazie nowoczesnego przetwornika obrazu CCD SONY 1/3, charakteryzującego się bardzo dobrą rozdzielczością poziomą 420 linii TV oraz podwyższoną światłoczułością.
Kamery CCTV LC-502C/3S to bardzo dobra propozycja monitoringu wewnętrznego. Kamera LC-502C/3S zaliczana jest do urządzeń wizyjnych skonstruowanych na bazie nowoczesnych przetworników obrazu CCD.
Kamera CCTV LC-308D dzień/noc stanowi doskonałą propozycję monitoringu zewnętrznego. Kamera LC-308D korzysta z technologii dzień/noc oraz wbudowanego reflektora podczerwieni, dzięki czemu może wytwarzać wysokiej jakości obrazy niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.
LC-688C to nowoczesna kamera przemysłowa posiadająca wandaloodporną półkolistą obudowę i pracująca w technologii dzień/noc. Urządzenie zaliczane jest do grupy kamer przemysłowych o podwyższonej jakości.
Mikrokamery cyfrowe z serii MI22BC-P to urządzenia stworzone na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Mikrokamery cyfrowe z serii MI22BC-P powszechnie wykorzystywane są przez profesjonalne agencje detektywistyczne.
Kamery szpiegowskie z serii MO S988 4F to urządzenia posiadające wysokiej jakości przetworniki obrazu CMOS.
Model LC-806A jest dozorową kamerą pracującą w systemie dzień/noc. Kamera LC-806A to urządzenie o bardzo wysokiej rozdzielczości (540TVL) oraz czułości na promieniowanie w zakresie podczerwieni.
Współczesne systemy monitoringu wizyjnego z reguły zmuszone są do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, dlatego podstawowym elementem każdego systemu CCTV są kamery przemysłowe dzień/noc LC-471.
Model LC-503P/C3138 jest profesjonalną kamerą przemysłową typu dzień/noc, która dodatkowo została wyposażona w oświetlacz podczerwieni. W kilku słowach warto opisać zasadę działania tego elementu kamery przemysłowej LC-503P/C3138.
Czy Osięciny doczekają się budowy nowoczesnego monitoringu? O monitoringu w Osięcinach dyskusje prowadzone są już od kilku lat.
Instalacja kamer przemysłowych nie należy do prostych zadań. Kamery muszą być instalowane zgodnie z licznymi normami oraz wymaganiami stawianymi przez instalację telewizji dozorowej. Instalacja kamer przemysłowych wymaga najwyższej kultury technicznej oraz zdolności przewidywania nawet mało prawdopodobnych zjawisk.
Podsłuchy to urządzenia, których skuteczność zależy nie tylko od czułości mikrofonów, mocy nadajników ale także od odbiorników. Aby nasze podsłuchy działały prawidłowo należy zainwestować w odpowiednie odbiorniki.
Kamery czarnobiałe YK 3643A to kamery ukryte w czujce dymu. Kamery czarnobiałe YK 3643A zaprojektowano w oparciu o bardzo dobrej jakości przetwornik CCD SONY Hi-Res. Dzięki wysokiej klasy przetwornikowi kamery czarnobiałe YK 3643A osiągają fantastyczną rozdzielczość obrazu na poziomie 600 linii telewizyjnych.
Kolorowe kamery kompaktowe YK 210Z4 to połączenie doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki. Urządzenie zostało zaprojektowane w oparciu o nowoczesny przetwornik obrazu CCD SONY 1/4" Super Hi-Res. Na uwagę zasługuje wysoka rozdzielczość urządzenia, która wynosi blisko 450 TVL.
Zaczyna się wielka rewolucja w polskich szkołach. Monitoring w szkołach , mundurki czy też jednolite stroje mają zapewnić bezpieczeństwo uczniów polskich szkół. Monitoring w szkołach i mundurki to nie wszystko co zmienia się w polskiej edukacji. Zmianie ma ulec także system nauczania matematyki i przedmiotów przyrodniczych.
Jakie zastosowanie mają kamery podwodne ? W jaki sposób są skonstruowane? Męczą Cię te pytania? Jeśli tak przeczytaj tekst poniżej. Kamery podwodne to specjalny rodzaj kamer, który wykorzystywany jest przede wszystkim przez grono hodowców gospodarstw rybnych.
W Opolu monitoring już od dłuższego czasu monitoruje ulice miasta oraz punkty newralgiczne. Jednak czy mieszkańcy Opola czują się zdecydowanie bezpieczniej? Zdecydowana większość mieszkańców twierdzi, że monitoring w ogromnym stopniu poprawił bezpieczeństwo na ulicach miasta.
Yoko Technology Corporation to jeden z wiodących producentów sprzętu związanego z monitoringiem przemysłowym. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją najwyższej jakości rejestratorów cyfrowych DVR oraz innych urządzeń cyfrowych.

Archiwum