Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring IP biura

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring IP biura


Monitoring IP biura
Jeśli poszukujesz funkcjonalnej kamery IP do monitoringu biura, która dodatkowo będzie oferowała szczegółowy obraz w wysokiej rozdzielczości, to kamera IP LC-450 marki LC Security z całą pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie. Kamera sieciowa LC-450 pozwala bowiem na budowę niezwykle skutecznych systemów nadzoru wideo, w których obserwacja prowadzona jest przez 24 godziny na dobę, z kolei bardzo szczegółowy obraz pozwala na wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.

Kamera sieciowa LC-450 korzysta z wysokiej klasy przetwornika CMOS z funkcją skanowania progresywnego, który dba o prawidłowe odwzorowanie nawet najmniejszych detali obserwowanej sceny. To właśnie dzięki niemu kamera IP LC-450 jest w stanie dostarczyć bardzo szczegółowy obraz w rozdzielczości do 2 Mpix (obsługa rozdzielczości HD 720p), który pozwala na bezproblemowe rozpoznanie znajdujących się na nim osób i przedmiotów.

Kolejną istotną właściwością modelu LC-450 jest obsługa urządzeń mobilnych (Windows Mobile, Symbian i iPhone) która sprawia, że niezależnie od tego gdzie się znajdujmy, zawsze wiemy o zaistniałych zdarzeniach alarmowych oraz w każdej chwili możemy uzyskać zdalny podgląd obrazu z kamery za pomocą smartphonu typu iPhone czy Samsung Galaxy. Pozostałe właściwości kamery HD do monitoringu LC-450: podwójne strumieniowanie w formacie H.264 i MJPEG, funkcja detekcji ruchu, maskowanie obszarów prywatnych oraz stylowa obudowa w kolorze białym.