Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Panasonic – kamery sieciowe IP

Strona główna  »  Artykuły  »  Panasonic – kamery sieciowe IP


Panasonic – kamery sieciowe IP
Panasonic BL-C10CE to nowe kamery sieciowe IP, które przede wszystkim zaskakują swoją funkcjonalnością i atrakcyjną ceną. Prezentowany model został opracowany z myślą o prowadzeniu monitoringu w domu, mieszkaniu oraz biurze.
Kamery sieciowe IP BL-C10CE Panasonic to narzędzia wizyjne, których konstrukcja opiera się na wytrzymałych na zużycie materiałach, dzięki czemu mogą bezawaryjnie pracować przez wiele lat. Producent wyposażył model BL-C10CE w szereg nowoczesnych funkcji, które do tej pory można było spotkać jedynie w kamerach IP z najdroższej półki. Dzięki tym wszystkim unowocześnieniom kamery sieciowe IP BL-C10CE znacznie przewyższają produkty konkurencyjne w tym przedziale cenowym.

Podstawowym elementem konstrukcji, który odróżnia model BL-C10CE od produktów firm konkurencyjnych jest wbudowany detektor ruchu. Dzięki temu układowi kamera może automatycznie informować użytkownika o wykryciu ruchu za pomocą wiadomości zawierającej obraz zdarzenia (sms, e-mail). Kolejnym plusem prezentowanej kamery jest ruchomy obiektyw Pan/Tilt, który jest całkowitą nowością w tym sektorze kamer IP. Kamera IP BL-C10CE umożliwia monitorowanie obiektu w nocy w trybie kolorowym (światłoczułość 1Lx). Warto także wspomnieć, iż model BL-C10CE posiada bufor pamięci obrazów (większa skuteczność obserwacji) oraz specjalny przycisk prywatności.

Kamery sieciowe IP BL-C10CE zaskakują swoimi możliwościami pracy w sieci komputerowej. Urządzenie dzięki szeregowi funkcji sieciowych może bezproblemowo pracować w sieciach lokalnych - w intranecie, ekstranecie, a także domowej lub firmowej sieci LAN. Ponadto, obraz z kamery można odtwarzać zdalnie za pomocą przeglądarki internetowej. Instalacja i konfiguracja jest łatwa nawet dla osób nie posiadających specjalistycznej wiedzy na temat komputerów.

Całość została umieszczona w solidnej obudowie o nowoczesnym wyglądzie. Konstrukcja kamery jest bardzo wytrzymała na zużycie oraz zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa. Warto również wspomnieć, że dzięki nowoczesnemu wykończeniu kamera integruje się praktycznie z każdym otoczeniem.

Alternatywnym produktem dla kamery IP BL-C10CE jest bezprzewodowa kamera sieciowa Panasonic z serii BL-C20CE.

Specyfikacja techniczna:

- przetwornik obrazu: 1/4" 320,000 pixel CMOS,
- dostępna rozdzielczość obrazu: 640x 480, 320 x 240, 160 x 120,
- kompresja: JPEG,
- kompresja wideo: Motion JPEG,
- światłoczułość: 1 - 10,000 lux,
- przysłona: F2.8,
- kąt widzenia horyzontalny: 43°
- obsługiwane protokoły sieciowe: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DNS, ARP, ICMP, POP3, NTP, DDNS.

Przejdź do e-sklepu: BL-C10CE

Produkt podobny : bezprzewodowa kamera IP BL-C20CE