Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sieciowa wewnętrzna LC-358 IP

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sieciowa wewnętrzna LC-358 IP


Kamera sieciowa wewnętrzna LC-358 IP
LC-358 IP LC Security to kamera sieciowa wewnętrzna do monitoringu wizyjnego CCTV IP, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz odpowiednio przemyślanej konstrukcji, doskonale nadaje się do budowy wymagających systemów telewizji dozorowej IP dla biur, firm, placówek edukacyjnych oraz sklepów. Wyposażona w solidną obudowę o niewielkich rozmiarach, doskonale nadaje się do prowadzenia dyskretnej obserwacji oraz do montażu w miejscach, gdzie kamery telewizji przemysłowej są narażone na uszkodzenia.

Nad prawidłową reprodukcją kolorystyki oraz detali obserwowanej sceny, czuwa zaawansowany technologicznie przetwornik obrazu typu CMOS. Zapewnia on wierny obraz obserwowanej sceny w rozdzielczości maksymalnej VGA (640 x 480), który umożliwia dokładne rozpoznanie znajdujących się na nim osób i przedmiotów. Dzięki obsłudze bezprzewodowej sieci WiFi, instalacja kamery nawet w trudno dostępnych miejscach jest łatwa i wygodna. Nie bez znaczenia jest także możliwość zdalnego podglądu obrazu z kamery IP LC-358 z dowolnego miejsca na świecie - podgląd realizowany za pomocą urządzeń mobilnych lub przeglądarki internetowej.

Na uwagę zasługują także inne właściwości kamery sieciowej LC-358 IP, w tym m.in.: inteligentne powiadamianie o zdarzeniach alarmowych na e-mail, kompresja MJPEG, częstotliwość odświeżania obrazu do 25 klatek na sekundę, automatyczne wzmocnienie sygnału wideo AGC oraz możliwość montażu w obudowie do zastosowań zewnętrznych.