Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery do nurkowania z maską

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery do nurkowania z maską


Kamery do nurkowania z maską
Kamery do nurkowania z maską to idealna propozycja dla każdego miłośnika podwodnych eskapad, który każdą chwilę spędzoną pod wodą chce uwiecznić na wysokiej jakości filmach lub zdjęciach. Kamera podwodna z maską do nurkowania to gotowy zestaw, który od razu po wyjęciu z opakowania jest gotowy do użycia pod wodą.

Wchodząca w skład zestawu kamera do nurkowania została wyposażona w wysokiej jakości podzespoły, dzięki czemu pozwala na filmowanie pod wodą w rozdzielczości VGA (640x480, 30 kl./s, kolor) oraz robienie bardzo szczegółowych zdjęć w rozdzielczości aż 5 Mpix (2560 x 1920).

Dzięki odpowiedniemu uszczelnieniu prezentowana kamera do nurkowania, może bezawaryjnie pracować na głębokości do 15 metrów. Znajdujący się na jej wyposażeniu akumulator, pozwala na ciągłe nagrywanie przez około 3 godziny, natomiast pamięć 4GB jest w stanie pomieścić 12 godzin filmów. Kolejną zaletą omawianej kamery podwodnej jest możliwość kręcenia filmów pod wodą przy bardzo niskim poziomie oświetlenia, co umożliwiają wbudowane diody LED. Dzięki wbudowanemu złączu USB, zgrywanie filmów i zdjęć na urządzenia zewnętrzne (np. komputer) jest bardzo łatwe. Kamera podwodna z maską do nurkowani pozwoli Ci na uwiecznienie chwil spędzonych pod wodą.