Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Zintegrowane kamery megapikselowe do zastosowań zewnętrznych

Strona główna  »  Artykuły  »  Zintegrowane kamery megapikselowe do zastosowań zewnętrznych


Zintegrowane kamery megapikselowe do zastosowań zewnętrznych
Firma LC Security, słynąca z produkcji wysokiej klasy urządzeń CCTV w przystępnej cenie, wprowadziła do oferty nowe kamery zintegrowane IP w wersji LC-626 (łączność bezprzewodowa o zasięgu do 100 m), które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, pozwalają na budowę niezawodnych i skutecznych instalacji CCTV IP na zewnątrz budynków.

W kamerze sieciowej LC-626 IP zastosowano zaawansowany technologicznie przetwornik obrazu, który gwarantuje wierne odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarcza niezwykle wyraźny obraz w rozdzielczości do 2 Mpix. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu pozwala na prawidłowe uchwycenie szybko poruszających się obiektów (dynamiczny materiał wideo). Dzięki zwiększonej jakości obrazu, kamera megapikselowa IP z serii LC-626 znakomicie sprawdza się w miejscach, w których konieczna jest dokładna identyfikacja obserwowanych osób i przedmiotów.

Kolejną zaletą użytkową modelu LC-626 IP jest prawidłowa praca w zmiennych warunkach oświetleniowych, na którą pozwala wbudowana funkcja Dzień/Noc i wysokiej jakości reflektor podczerwieni IR LED o zasięgu 50 m. Prawidłową pracę w sieci IP zapewnia możliwość jednoczesnego wygenerowania dwóch niezależnie skonfigurowanych strumieni wideo w formatach H.264 i MJPEG. Dzięki obsłudze kodeka H.264, kamera sieciowa LC-626 zapewnia mniejsze zużycie pamięci masowej oraz przepustowości sieci (zwiększona wydajności o blisko 30% w porównaniu z kompresją MPEG4). Na uwagę zasługuje także wbudowany mikrofon (nasłuch odgłosów z otoczenia kamery) oraz slot kart pamięci SD (lokalny zapis zdarzeń). Zdalny podgląd obrazu z kamery w dowolnym miejscu umożliwia mobilna oparta o Windows Mobile, Symbian i iPhone.