Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sportowa HD

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sportowa HD


Kamera sportowa HD
Potrzebujesz kamery sportowej, która będzie bezawaryjnie pracować zarówno latem i zimą? Oczekujesz od niej wysokiej jakości obrazu oraz możliwości rejestracji dźwięku? Jeśli tak to kamera do sportów ekstremalnych LC-HD11 jest urządzeniem, które z całą pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie.

Podstawową zaletą kamery sportowej LC-HD11 LC Security jest podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wodoszczelność do 20 metrów, która pozwala na użycie jej pod wodą. Oczywiście kamera sportowa LC-HD11 dostarcza rewelacyjne nagrania wideo w jakości HD 720p oraz zdjęcia w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Naturalną kolorystykę rejestrowanych obrazów, gwarantuje profesjonalny przetwornik obrazu 5,0MPix CMOS. Nie bez znaczenia jest także łatwa obsługa kamery LC-HD11, którą realizuje się w oparciu o trzy przyciski (dana operacja potwierdzana jest wibracją oraz diodą o odpowiedniej barwie i trybie świecenia). Możliwość inicjacji nagrań wideo za pomocą ruchu oraz możliwość zapisu dźwięku sprawiają, że kamera HD sportowa LC-HD11 spełnia oczekiwania nawet wymagających użytkowników.

Kamera do sportów ekstremalnych LC-HD11 po naładowaniu wbudowanego akumulatora i umieszczeniu w porcie karty microSD (maksymalna pojemność 32GB) jest gotowa do pracy. Nagrania i zdjęcia możemy skopiować bezpośrednio z karty, lub podłączając kamerę kablem USB do komputera. Na uwagę zasługuje także estetyczna obudowa.