Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sportowa HD dla Ciebie!

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sportowa HD dla Ciebie!


Kamera sportowa HD dla Ciebie!
Z przyjemnością prezentujemy kamerę sportową LC-HD10, która charakteryzuje się niezwykle przystępną ceną, możliwością pracy pod wodą na głębokości do 20 m oraz doskonałej jakości obrazem, dzięki któremu możemy uchwycić każdy szczegół naszych sportowych wyczynów. Ze względu na solidną konstrukcję, kamera sportowa LC-HD10 jest szczególnie polecana do sportów ekstremalnych oraz do filmowania w trudnych warunkach atmosferycznych.

Na jej wyposażeniu znajdziemy 5-megapikselowy przetwornik obrazu typu CMOS, który pozwala na kręcenie filmów w jakości HD 720p oraz umożliwia wykonywanie pełnych detali zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Podobnie jak inne profesjonalne kamery do sportów ekstremalnych, model LC-HD10 oferuje szerokokątny obiektyw (kąt widzenia 120 stopni) oraz dodatkowo umożliwia rejestrację dźwięku (doskonałe uzupełnienie dla filmów HD). Kolejną zaletą prezentowanej kamery do sportów jest tryb inicjacji nagrania za pomocą detekcji ruchu. Obsługa kamery jest niezwykle łatwa i komfortowa, a odbywa się za pomocą za pomocą trzech przycisków (dana operacja potwierdzana jest wibracją oraz diodą o odpowiedniej barwie i trybie świecenia).

Na uwagę zasługują także inne właściwości kamery sportowej LC-HD10, takie jak: rejestracja obrazów i filmów na karcie pamięci typu microSD o pojemności do 32GB, wygodny i pewny system mocować, łatwy eksport nagrań wideo (możemy skopiować bezpośrednio z karty lub podłączając kamerę kablem USB), podświetlenie nocne (8 białych LEDów), wbudowany wysokiej pojemności akumulator Li-Ion pozwalający na zapis wideo przez 3 godziny oraz port TV-out ułatwiający dzielenie się filmami z innymi na telewizorze.